Кухня пряма з фасадом AGT та скляним фартухом

 

Створюючи проект кухні ми використовуємо не лише якісні матеріали та фурнітуру, але й враховуємо основні тенденції та нові технології сучасного ринку. Кожен індивідуальний проект кухні відображає смак замовника, його потреби, а нерідко характер та звички. Основним трендом будь-якого дизайну завжди є індивідуальність, яка є запорукою актуальності та зручності кухні. В даному проекті використані глянцеві та матові фасади МДФ з плівкою AGT. Характерними для нього є лаконічні, прямі лінії, а вдало поєднані кольори та текстури не дозволили перегрузити кухню лишніми деталями і підтримати сучасний стиль у дизайні.

Верхні секції шафок вирішено зробити в ніжному глянцевому кольорі AGT KREM, а нижні – у кольорі AGT MOCCA з матовою текстурою. Глянцеві поверхні візуально розширюють простір та додають світла приміщенню. Матові ж - вносять інтер’єру глибину та затишок, адже на дотик нагадують текстуру шовку.

Кухня з фасадами TIP-ON з системою відкриття Push-to-open. Такі дверцята легко відкриваються натиском ліктя, руки чи коліна, що досить зручно, з огляду на те, що готуючи їжу часто руки мокрі чи грязні.

Разом з тим за рахунок використання функціональної фурнітури та висувних шухляд вдалось правильно організувати внутрішню систему зберігання, що дозволило використати весь простір та створити кухню зручною та високо функціональною. В проекті використані завіси фірми Linken System, яка існує на ринку 15 років та добре зарекомендувала себе і дозволила вирішити технічні питання та дизайнерські рішення проекту.

У виготовленні меблів і кухонь зокрема, ми використовуємо виключно якісний матеріал, та перевірену часом фурнітуру, тому всі наші меблі повністю відповідають своїй вартості.

Ми пропонуємо якісні та стильні кухні які задовільнять самих вибагливих клієнтів.

Залишити відгук  ↓