Кухня фарбована з фрезеруванням білого кольру

 

Кухня з фарбованими фрезерованими фасадами білого кольру
Останньою тенденцією дизайну інтер’єру є стилі у сучасному стилі, такі як лофт, хай-тек, модерн, мінімалізм та інші. Для всіх них характерними є прямі лаконічні лінії у меблях, глянцеві поверхні, використання нових технологій та техніки, висока функціональність та максимальне використання простору.
Фарбовані фасади фрезеровані – це ідеальний варіант для тих хто любить класику але хоче щось сучасне. Надійність вашої кухні, оскільки такі фасади не бояться високих температур та досить стійкі до води та вологи. Також фарбовка дозволяє виконати фасад практично у будь-якому кольорі, та любої складності та форми. 
Проект кухні передбачав сучасний стиль, тому замовник враховуючи всі вимоги до якості та зовнішнього вигляду зупинив свій вибір на врезерованих фарбованих фасадах білого кольору Ral9003. Робоча поверхня стільниці в стилі декору під дерево. Грамотно організувати внутрішній простір зберігання дозволяють як правильно підібрана фурнітура так і додаткові елементи як карго Muller з дотягом. Також у проекті передбачені вмонтовані посудомийка та холодильник, що дозволило підтримати атмосферу легкості та лаконічності. Стільниця вологостійка, виробника Італія, основною характеристикою якої є стійкість до механічних пошкоджень та стійкість до вологи, що є основними вимогами до робочої поверхні кухні. В цілому проект кухні підтримує загальне стильове рішення квартири, кухня зручна та високофункціона.

Купити таку кухню можна за контактами магазину. Ми зрадісю зробимо проект кухні і обрахуємо кошторис.

Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
Обслуговування:
1 оцінок
100% 1 позитивних
Обслуговування:  
Доставка:
1 оцінок
100% 1 позитивних
Доставка:  
Буду рекомендувати:
1 оцінок
100% 1 позитивних
Буду рекомендувати: