Оплата і доставкаОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

- Готівкою або картою у нас в магазині

- Накладеним платежем перевізником (додаткова комісія)

- Банківська карточка оплата на сайті.

- Оплата частинами на сайті.

- Безготівковий розрахунок на рахунок.

Для всіх методів оплати для підтвердження замовлення, ПЕРЕДОПЛАТА 10% від вартості замовлення товарів з наявності. Товар під замовлення ПЕРЕДОПЛАТА 20%.

 

ДОСТАВКА

 


Тернопіль

Доставка БЕЗКОШТОВНА, здійснюється протягом 5-х днів, якщо товар в наявності.

Час доставки з 09:00 до 20:00. Зручний для Вас час доставки попередньо погоджують з Вами по телефону.


Тернопільський район безкоштовна доставка

Доставка всіх крупногабаритних товарів (більше 30кг фактичної або обємної) по Тернопільському районі безкоштовна при умові, якщо сума замовлення більше 10000грн.

Доставка всіх мало габарітних товарів по Тернопільській області відбувається за допомогою таких перевізників: «ДЕЛІВЕРІ», «МістЕкспрес», «Нова Пошта»,  «Укрпошта», або нашою машиною на наш розсуд по узгодженню з Вами.

Тернопільська область

Доставка всіх товарів відбувається первізниками на вибір НоваПочта, МістЕкспрес, Укрпошта, Делівері. Доставку оплачує клієнт. Крім акційних товарів з безкоштовною доставкою, відображено в картці товару.


Західна Україна та інші регіони Ураїни доставка платна

Доставка всіх товарів відбувається первізниками на вибір НоваПочта, Укрпошта, Делівері, Інтайм. Доставку оплачує клієнт. Крім акційних товарів з безкоштовною доставкою, відображено в картці товару.

 

Загальні умови доставки

Послугу наложений платіж перевізника оплачує клієнт. Для того щоб не оплачувати наложений платіж Ви можете оплатити товар до відправлення в повному обсязі на  рахунок*, готівкою в магазині.
* комісію банку/терміналу оплачує клієнт.

Якщо у вашому місті/селі не має складу перевізника, тоді буде додаткова оплата за доставку від найблищого складу до Вас (оцінюється перевізником).

Зверніть Увагу! Машини ламаються  по дорогах не належного покриття. Якщо дорога буде не асфальтованою або асфальтованою з значними ямами, тоді Вам треба буде доплатити 5грн. за 1км такої дороги.

Деталі розрахунку доставки вашого замовлення та послуг (підьому на поверх, складання)  уточняйте у менеджера подзвонивши на гарячу лінію 0800 503 788 (безкоштовно зі всіх операторів та стаціонарних).

Увага! Коли приймаєте товар звертайте увагу на цілісність упаковки та товару. Якщо є пошкодження обов'язково повідомте Нас (перед підписом) подзвонивши на гарячу лінію 0800 503 788 (безкоштовно зі всіх операторів та стаціонарних). Претензії (рекламації) стосовно товару приймаються при наявності цілої упаковки , інструкції, деталі/елемента (без слідів складання).
Увага! Для гарантійного звернення потрібно чек та гарантійний лист від виробника, якщо він надається. Повноцінна гарантія надається коли складання виповняють кваліфіковані майстри рекомендовані нами. В іншому випадку гарантію на цілісність меблів несе людина яка складала.