МебліВенге

Зоповніть форму для визову дизайнера до вас на дім.

Послуги дизайнера БЕЗКОШТОВНІ.

Дизайнер допоможе Вам у виборі меблів, надасть свої рекомендації та заміряє розмір приміщення.
 
 
 
Розрахуй свої омрієні меблі у МебліВенге.

Заповніть всі поля для безкоштовного підрахунку.

Переваги замовлення у Нас:
- Якість на вищому рівні;
- Робимо меблі любої складності;
- Приємна ціна;
- Безкоштовні послуги дизайнера;
- Безкоштовний монтаж індивідуальних меблів;
- Безкоштовна доставка;
- Гарантія та після гарантійне обслуговування.
 

Шафи купе на індивідуальне замовлення в місті Тернопіль.

Створи свою шафу купе за 5 хвилин
Розміщай перегородки полиці як небуть
Будь-яка комбінація фасаду


Миттєвий розрахунок вашого замовлення.
Безкоштовна доставка по всій Україні!
 
 • 5
 
 • 5
 • На сторінці:
Мова
Ukraine Russian
Як вибрати шафу-купе (гардеробну) на індивідуальне замовлення

Шафа-купе на замовлення дозволить вам втілити свої мрії стосовно зовнішнього вигляду, наповнення та функціональності. Скільки разів ви були в меблевих магазинах, роздивлялися запропоновані покупцям моделі, але все ж таки хотіли щось змінити в них? І це правильно, адже у кожного – свої особисті вподобання стосовно розміщення речей у шафі.

Можливо, ви маєте готовий ескіз? Щоб малюнок або креслення відповідали дійсності, потрібно зробити розрахунок шафи-купе. Ви моделюєте майбутні меблі, вказуючи лінійні розміри, обираючи матеріал та кольори для профілю, орієнтуючись на призначення виробу, бажане внутрішнє наповнення та художнє оформлення фасаду. Дуже допоможе в цьому онлайн-конструктор шафи. Достатньо ввести всі перераховані вище параметри, щоб програма швидко вирахувала

 

Які переваги дають шафи-купе на замовлення

 

 1. Власний дизайн дозволяє обирати усі складові конструкції: параметри ДСП для стінок, колір і фактуру матеріалу, кількість шухляд, об´ємних корзин, штанг під тремпеля, відділень під невеличкі аксесуари, вид дверей. Головне, що все буде таким, як обере покупець: нічого зайвого, все відповідно побажанням.

 

 1. Правильно виконати заміри може не кожна людина, а лише фахівець. Тому самостійні проміри і наступне придбання меблів – не завжди правильне рішення. Викликаючи майстра додому, ви гарантовано отримуєте шафу-купе на замовлення, яку не доведеться підрізати під існуючі параметри приміщення.

   

 1. Можливість замовити радіусні шафи, які зазвичай представлені в обмеженому асортименті. Дуже привабливо виглядають вигнуті та асиметричні моделі. Шафа-купе онлайн дозволить поекспериментувати з загальною конфігурацією продукції.

 

 1. Навіть серед сотні інших замовників ви не побачите повторюваного дизайну та «серединки». Тому можете сміливо обирати шафу-купе на замовлення.

 

 1. Якщо маєте намір зробити монохромний інтер´єр, то саме виробництво шафи в індивідуальному порядку допоможе отримати точний відтінок, відповідний до стін або підлоги. Також існує можливість підібрати колір виробу, щоб він поєднувався з іншими елементами гарнітуру.

 

 1. Щоб всередині не було застарілого повітря, пропонується зробити вентилювання. За бажанням встановлюється локальне освітлення полок та секцій.

 

 1. Шафа-купе, дизайн якої відповідає обраному стилістичному напрямку помешкання, виглядає гармонійно. Для ексклюзивного вигляду доведеться попрацювати над декоруванням дверцят. Ротанг, пальмове листя, бамбук, навіть мозаїчне оформлення – все можливе в технічному плані.

 

Що ви обираєте? Вмонтовані шафи-купе або корпусні? Ми готові прийняти замовлення та виїхати, щоб зробити заміри.