МебліВенге

Зоповніть форму для визову дизайнера до вас на дім.

Послуги дизайнера БЕЗКОШТОВНІ, якщо замовлені через сайт.

Дизайнер допоможе Вам у виборі меблів, надасть свої рекомендації та заміряє розмір приміщення.
 
 
 
Розрахуй свої омрієні меблі у МебліВенге.

Заповніть всі поля для безкоштовного підрахунку.

Переваги замовлення у Нас:
- Якість на вищому рівні;
- Робимо меблі любої складності;
- Приємна ціна;
- Безкоштовні послуги дизайнера;
- Безкоштовний монтаж індивідуальних меблів;
- Безкоштовна доставка;
- Гарантія та після гарантійне обслуговування.
 

Постійним клієнтам знижки - на постійній основі

 

Ми поважаєм постійних клієнтів. Дякуємо за покупки у нас.

Постійним клієнтам діє програма знижок:

При кожній покупці нараховується 2% бонусних балів від суми покупки.
При загальній покупці більше 10000грн на слідуючі покупки 3% знижки та 2% бонусних балів.
При загальній покупці більше 50000грн на слідуючі покупки 5% знижки та 2% бонусних балів.
При загальній покупці більше 100000грн на слідуючі покупки 8% знижки та 2% бонусних балів.


Знижка діє на постійній основі після отримання на руки карточки постійного клієнта. Знижка надаються на товари, які не беруть участь у інших акціях.

 

Правила участі в програмі лояльності МебліВенге

Ці Правила визначають умови участі в Програмі лояльності МебліВенге і вимоги до учасників та інших сторін. Просимо детально ознайомитися з цими умовами, заповнити анкету і поставити підпис, підтверджуючи тим самим Вашу згоду з Правилами Програми.

 

Організатор Програми - магазин МебліВенге.
Учасник Програми - покупець, який успішно пройшов реєстрацію в Програмі.
Картка Учасника - картка, яка видається учаснику при реєстрації.
Бонусы - Бонуси - одиниця виміру в Програмі, які нараховуються на персональний рахунок Учасника. Бонуси нараховуються 2% від суми замовлення, 1 бонус = 1грн.


1. Загальні положення

1.1 Учасник Програми лояльності забов’язаний бути ознайомленим і згодним з Правилами.
1.2 Організатор Програми залишає за собою право змінювати (повністю або частково) або припиняти дію Програми в будь-який час без попереднього повідомлення Учасника. Зміни можуть стосуватися правил, умов участі, термінів дії, бонусів та інше.
1.3 Програма діє у всіх точках продажів. Їх перелік може змінюватися.

2. Умови участі в Програмі

2.1 Учасником програми може стати кожен покупець, який досяг 16 років, зробив покупку більш ніж на 3000 грн. і заповнив анкету Учасника Програми або зареєструвався в інтернет магазині.
2.2 Стати Учасником можна заповнивши анкету в магазині або зареєструвавшисть в інтернет магазині.
2.3 Картка або акаунт служить ідентифікатором покупця - учасника Програми.
2.4 Картка є власністю Організатора Програми.
2.5 Картка дійсна протягом терміну дії Програми. Організатор Програми може здійснювати заміну карток, якщо в цьому є необхідність, враховуючи технічні вимоги. Однак картка може бути заблокована, якщо протягом 12 місяців по ній відсутні будь - які операції.
2.9 Датою початку участі в Програмі є дата першої покупки з використанням Картки Учасника або покупки зареєстрованим користувачамем Інтернет магазину.
2.14 Організатор залишає за собою право відмовити будь-кому в участі у Програмі без пояснення причин.
2.15 Участь в Програмі може бути припинено, за умови:
- Якщо Учасник Програми не дотримується Правила участі в Програмі;
- За власним бажанням Учасника;
- У разі припинення діяльності Програми.

3. Використання персональних даних Учасника

3.1 Інформація, надана Учасником в Анкеті або реєстрації на Інтернет магазині(прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, стать, сімейний стан, мобільний номер телефону, адресу електронної пошти, область, район місто / село, вулиця, будинок, квартира), є його персональними даними. Персональні дані Учасника є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Організатором відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та іншими нормативно-правовими актами України.
3.2 Своїм підписом або погодженям умов публічного договору купівлі-продажу товару, Учасник підтверджує, що добровільно надає Організатору зазначені в Анкеті (акаунті) персональні дані для реєстрації та ідентифікації як Учасника Програми. Метою обробки та використання персональних даних Учасника є підтримка довгострокового співробітництва; вивчення ринку; представлення продукції за допомогою засобів комунікації з метою роздрібного продажу; інформування Учасника про діяльність Організатора (пов'язаних з ним осіб, комерційних партнерів). Для цілей, передбачених цим пунктом і анкетою Організатор має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e - mail Учасника, а також відправляти SMS-повідомлення, дзвонити на зазначений в Анкеті номер.

 

4. Нарахування бонусів

4.1 Для нарахування бонусів Учасник повинен пред'являти Картку Учасника Програми перед оплатою покупки кожен раз при здійсненні покупки в Точці продажу. Учасник зареєстрований на сайті автоматично отримує бонуси від покупок. Нараховані за покупки Бонуси реєструються і підсумовуються на Рахунку Учасника.
4.2 Бонуси нараховуються за такими правилами:
4.2.1 Кожен раз, коли Учасник здійснює покупку в магазині МебліВенге або в Інтернет магазині, на його картку (бонусний рахунок) автоматично нараховуються бонуси в розмірі 2% від суми покупки. Бонуси нараховуються Учаснику протягом 48 годин з моменту здійснення покупки.
4.2.2 Під час проведення акцій на рахунок Учасника може нараховуватися додаткова кількість бонусів.
4.3 У разі повернення товару бонуси за його покупку будуть списані з бонусного рахунку Учасника.
4.4 У разі обміну товару бонуси за його покупку будуть списані і нараховані бонуси за новий товар.
4.5 При покупці Учасник має право перевірити правильність нарахування бонусів. Для вирішення спірних питань учасник повинен звернутися до Організатора та пред'явити документ, що підтверджує оплату. Організатор залишає за собою право змінювати умови (схеми) нарахування бонусів.

5. Використання бонусів

5.1 Бонуси активуються (стають доступними для використання) через14 днів після того як була заповнена і принесена в магазин анкета Учасника Програми або проведена реєстрація в Інтернет магазині.
5.2 Учасник має право використовувати Бонуси, які знаходяться на його рахунку, як знижку при покупці товарів не більше 20% суми замовлення (крім обмежень на покупку товарів, встановлених Організатором) в точках продажів. Інформація про схеми використання Бонусів розміщується в точках продажів, а також надається Організатором через канали комунікації Програми.
5.3 Використання (списання) Бонусів з Рахунку Учасника здійснюється з розрахунку 1 бонус = 1 гривня знижки при купівлі товару.
5.4 Організатор залишає за собою право змінювати перелік товарів, при придбанні яких Учасник може використовувати Бонуси.
5.5 Відповідно до кількості набраних на рахунку Бонусів Організатор надає Учаснику право отримати знижку при купівлі товару за заявленим умовам.
5.6 Організатор Програми визначає товари, при придбанні яких можливе використання Бонусів.
5.7 Набрані Бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і видані Учаснику готівкою.
5.8 Якщо протягом 24 місяців Учасником Програми не здійснювалися ніякі покупки в точках продажів, всі накопичені раніше бонуси, можуть бути анульовані.
5.9 Організатор Акції не несе відповідальності за оплату Учасником податків і виконання зобов'язань, пов'язаних з участю в Програмі.

6. Інші умови

6.1 Програма є довгостроковою.
6.2 Правила регулюються чинним законодавством України.
6.3 Інформація, яку надає Учасником в Анкеті, дає Організатору можливість краще зрозуміти потреби споживачів і надавати їм повні відомості про пропозиції в рамках Програми, покращувати якість послуг і товарів, пропонованих Учаснику. Ці відомості можуть бути змінені або видалені Учасником шляхом додаткового інформування Організатора.
6.4 Повідомлення про призупинення або припинення дії Програми, а також про зміну Правил Програми вважається направленим Учасникові, якщо воно було розміщено в точках продажів і / або відправлено Учаснику на зазначені в Анкеті адресу електронної пошти або номер мобільного телефону та / або розміщені на сайті Організатора, і / або в офіційних групах Організатора в соціальних мережах.

Портфоліо

Наші обрані роботи та клієнти

Ознайомтеся з повним переліком наших робіт на окремій сторінці

Відкрити портфоліо