Ваш проект - Ваша ціна!

  • 08 липня 2021 00:28:55
  • Відгуків: 1
  • Переглядів: 310
  • 5


Маєте проект кухні, шафи-купе, офісу та інші меблі на індивідуальне замовлення. В проекті мають бути вибрані матеріали, фурнітура та все що бажаєте.

Приносьте або висилайте (чат на сайті, Viber) або створюйте онлайн проект кухні, шафи.

Вкажіть Вашу ціну за якою готові купляти меблі згідно проекту. МебліВенге зробить за тою ціною яку запропонуєте, якщо вона не нижча нашої собівартості!

Шановні клієнти встановлюєте ціну Ви, а ми тільки погоджуємо або відмовляємо. Пропозицію ціни розглядаємо тільки один раз! Тому ціна має бути грамотна, найнижча ринкова.

Якість. МебліВенге гарантує якість. Вся суть акції, щоб ви зрозуміли що таке якісні меблі і стали нашим постійним клієнтом.

Бути нашим постійним клієнтом вигідно за рахунок карточки постійного клієнта, яка надає накопичувальну знижку та бонуси. Детальніше

 Термін. Зрозумійте нас, що для таких проектів буде повишений термін від 1.5 до 3 місяців в залежності від матеріалів та складності.

Гарантія. Ви отримуєте в любому випадку нашу преміальну гарантію від 3 років. Увесь гарантійний термін ми обслуговуємо меблі. Нагрузили меблі змінився рівень, змістились фасади просто дзвоніть поправимо.

Акція діє з 7.07.2021 до 30.09.2021 і не може бути поєднаною з іншою.


 
 
Мова
Ukraine Russian
Залишити відгук ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1  
Обслуговування:
1 оцінок
100% 1 позитивних
Обслуговування:  
Доставка:
1 оцінок
100% 1 позитивних
Доставка:  
Буду рекомендувати:
1 оцінок
100% 1 позитивних
Буду рекомендувати: