МебліВенге

Зоповніть форму для визову дизайнера до вас на дім.

Послуги дизайнера БЕЗКОШТОВНІ.

Дизайнер допоможе Вам у виборі меблів, надасть свої рекомендації та заміряє розмір приміщення.
 

Категорія тканини Віка №8

8 категорія

Ідилія (Жаккард з ефектом вишивки) 8 категорія

  

 Idylle Chocolate                                          Idylle Chocolate                                  Idylle Desert

  

           Idylle Desert                                      Idylle Dimrose                                   Idylle Dimrose

  

        Idylle Grafit                                              Idylle Grafit                       

  

 

 

Алея (Гобелен) 8 категорія

Колекція алея - це якісний турецький гобелен. дизайн колекції є романтичний вигляд парку. даний дизайн має чіткий великий раппорт 70х70 см. весь малюнок виконаний таким чином, що створюється враження туману і ранкової димки.

Етніка (Шенилл) 8 категорія

Колекція етніка - це якісний турецький шенилл. дизайн колекції є геометричний орнамент, в якому простежуються етнічні мотиви. даний вид малюнка відмінно виглядатиме на диванах прямих форм, а також доповнить багато форм диванів, де використовуються декоративні подушки.

 

Снейк (Замша) 8 категорія

 

Стиль модерн завжди актуальний! штучні замші типу снейк і її прототипи є класикою в «одязі» меблів. в них поєднуються одночасно витриманість, теплота і стиль. штучні замші поряд з цими властивостями володіють рядом переваг: гіпоалергенність, практичність, простота використання, доступна ціна. універсальність застосування снейк також незрівнянна ні з чим: меблі буде виглядати на своєму місці як вдома, так і в офісі.

Омега (Замша) 8 категорія

Фактура тканини максимально відтворює мінливо грає світлом і тінню замшу. Найдрібніші оксамитові ворсинки слухняно лягають під прікосновеніемі руки, підкоряючи своєю м'якістю. Тканина поєднує в собі витонченість, стиль і м'якість, характерну для замші. Omega поєднує в собі характерні ефекти натуральної замші з міцністю, зносостійкістю і фантастичними характеристиками новітніх матеріалів. Даную замшу без обмежень використовують на м'які меблі будь-якої форми.


Омега bone Омега brandy Омега chocolate Омега cinnamon Омега white

 

Поетрі (Гобелен) 8 категорія

Прекрасні, сяючі зсередини благородним жакардовим блиском квіти. Дизайн настільки красивий і привабливий, що йому гарантована любов покупців з першого погляду. Дизайн прикрасить диван практічсескі будь-яких форм і напрямків. Смуга Poetry Stripe завдяки використанню тих же кольорів і того ж монохромного розкладу, що і в колекціях Poetry Fleur і Poetry Classic, може використовуватися як самостійно, так і стати прекрасним доповненням до цих колекцій.

    

gold                                                        beige                                              lilac                                         flower steel

   

flower beige                                       flower gold                                   flower lilac                                steel

  

stripe beige                                           stripe gold                            stripe lilac

Лофт (Жаккард) 8 категорія

Колекція лофт - це якісний турецький жаккард з модним дизайном. метелики в будь-якому виконанні, як і кольорі є трендом на всіх європейських виставках. лофт - це поєднання яскравих і блискучих метеликів на щільному і матовому жаккарде.

Студио (Жаккард) 8 категорія

Це тканина жаккард з оригінальним абстрактним малюнком, який підходить для будь-яких форм меблів, і смугою, створеної для прямих форм меблів. Дана тканина відмінно доповнить стиль модерн і хай тек.

Мова
Ukraine Russian