МебліВенге

Зоповніть форму для визову дизайнера до вас на дім.

Послуги дизайнера БЕЗКОШТОВНІ.

Дизайнер допоможе Вам у виборі меблів, надасть свої рекомендації та заміряє розмір приміщення.
 

Акція!!! Отримай 10% Вигоди роблячи покупки у МебліВенгеШановні клієнти. Дякуємо за цікавість нашими меблями. МебліВенге пропонує Вам отримати Вигоду від першої покупки!!!. Акція діє тільки для нових клієнтів, які проживають в м.Тернопіль та приміській території.


Починаючи з 1.08.18р до 30.09.18р клієнти отримують 10% вигоди за першу покупку товару. Вигода 10% нараховується на бонусний рахунок карти постійного клієнта, яку ми Вам видамо. (детальніше про карту постійного клєнта) або на акаунт в Інтернет магазині. Акційні бонуси можна використати при слідуючій покупці, як знижка, яка не може перевишувати 10% від суми товару. 

Приклад: Купуючи кухню, яка буде коштувати 20 000 грн МебліВенге надасть 10% бонусу від ціни. На бонусний рахунок начислеться 2000грн, які ви зможете використати на подальші покупки. Навіть в той же самий день можна буде купити шафу купе, диван  вигідніше на 10% від суми замовлення в залежності від кількості бонусів.

Першою покупкую важається люба покупка на будь яку суму. Слідуючою покупкою важається товар іншої категорії. 

Наприклад: Диван перша покупка. Ще один диван або крісла до нього будуть рахуватись також першою покупкою так як це одної категорії товар. Слідуючою покупкую з Вигодою 10% буде важатися шафа купе, кухня, столи, спальні і так далі.
Наприклад: Спальня і весь набір спальні відноситься до одної категорії і буде важатись першою покупкою, але ламелі і матрац будуть слідуючою з вигодою 10%.

Категорії товарів:
Меблі під замовлення;
Кухні і всі аксесуари;
Шафи купе;
Дивани і крісла;
Куточки кухоні в наборі;

Вітальня і всі елементи вітальні;
Спальня і весь набір спальні;
Прихожа і всі елементи прихожої;

Стіл і крісла;
Ламелі і Матраци;
 

Мова
Ukraine Russian