МебліВенге

Зоповніть форму для визову дизайнера до вас на дім.

Послуги дизайнера БЕЗКОШТОВНІ.

Дизайнер допоможе Вам у виборі меблів, надасть свої рекомендації та заміряє розмір приміщення.
 

Купляй меблі на індивідуальне замовлення і отримуй сертифікат на 10% знижки

Шановні клієнти! Запускаємо супер акцію!

Всім покупцям меблів на індивідуальне замовлення даримо в подарок сертифікат на 10% знижки на слідуючі покупки. Ви можете купити у МебліВенге кухню-студію під замовлення та скористатися сертифікатом для покупки: шафи-купе, дивану, вітальні, спальні, або замовити шафу купе вмонтовану за індивідуальними розмірами, та купити кухню з вигодою 10%.

Виданий сертифікат надає разову знижку 10% на покупку готових меблів провідних фабрик (Сокме, Мебелстар, Скай, Фортуна захід, Данко та інші) не залежно від кількості придбаних товарів. Сертифікат не надає знижку на меблі на індивідуальне замовлення, так як ми пропонуємо найвигіднішу ціну, ну куда вже дешевше. Дешевше можемо продати, якщо найдете нижчу ціну в однаковій якості. 

Всі вироби на індивідуальне замовлені в нас зроблені згідно стандартів в належній якості. З неякісними економ-пропозиціям можемо зразу сказати, що у нас буде дорожче і якість можемо понижувати тільки під ваш ризик. Не завжди дешева ціна стає вигідною. В меблях на замовлення є багато показників де можна зекономити, але це відбивається на якості і роках експлуатації. Тобто зараз куплю дешевше не якісні меблі, а вже через 3-5 років знову купляти, але вже якісні. І тут виходить велечезна переплата. Якщо вже робити покупку індивідуальних меблів то робити їх на роки в належній якості, для того щоб  було вигідно. МебліВенге пропонує най оптимальніше рішеня, де якість можемо підтвердити повною гарантією на 10 років за найвигіднішими цінами на ринку. На протязі всього часу ми піклуємось про своїх клієнтів і таким чином 99% клієнтів після першого замовлення залишаються постійними клієнтами.